اطلاعات ارسال کالا

شما می توانید در زمان تکمیل اطلاعات سفارش، آدرس دیگری را برای تحویل کالا تعیین نمایید. در غیر اینصورت همان آدرس اولیه در زمان ثبت سفارش مقصد ارسال کالا خواهد بود.

سفارشات هر روز تنها تا ساعت 12 همان روز ارسال خواهد شد و سفارشات بعد از ساعت 12 در روز بعد ارسال خواهد شد.سفارشات بعداز ساعت 12 پنج شنبه و روز های تعطیل در اولین روز کاری پس از تعطیلات ارسال خواهد شد.
پوشینا سفارشات روزانه را از طریق پست پیشتاز برای شما ارسال خواهد کرد.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است.  پوشینا بسته های ارسالی را با پست پیشتاز را بصورت دو قبضه ارسال می نماید تا هنگام تحویل به مشتری، از او تایید رسید را دریافت نماید.
جهت دریافت شماره پیگیری مرسوله از طریق پیام کوتاه لطفا هنگام ثبت نام شماره موبایل خود را وارد نمایید .در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید:
http://itemtracking.post.ir

خیر متاسفانه به دلیل اتصال سیستم فروش به سیستم ارسال مراسلات پست، بایستی تمام سفارشات از طریق یکپارجه سیستم پستی ارسال گردد.

با توجه به عدم تمرکز کارگاهها و انبارهای شرکت ، ارسال سفارشات از یک مرکز انجام نمی شود. لذا امکان دریافت حضوری سفارشات فعلا میسر نیست.

اطلاعات پرداخت

در پنجره تکمیل پرداخت ، در قسمت مربوطه کد خود را وارد نمایید. با ورود کد تخفیف ، مقدار درصد مشخص شده از کل فاکتور شما کسر و مابقی را پرداخت خواهید کرد.

شما تنها می توانید یکی از کدهای تخفیفی نمایندگان پوشینا را در زمان پرداخت استفاده کنید.
ولی کدهای تخفیفی فصل و یا مناسب های خاص میتوانند به همراه کد تخفیف نمایندگان همزمان استفاده شوند.

راحت ترین روش ، خرید و پرداخت آنلاین از طریق درگاه امن موجود بر روی وبسایت هست. ولی در صورت عدم آشنایی با روشهای خرید آنلاین می توانید با انتخاب منوی خرید تلفنی با ما تماس بگیرید و خرید خود را انجام بدهید.

محصولاتی است که از نظر شما جالب و مورد نیاز بوده و آنها را در یک لیست نگهداری کرده اید تا در آینده خریداری کنید.

پیشنهاد میکنیم قبل از ثبت سفارش در سایت ثبت نام کنید. سامانه ارسال ایمیل تمامی مراحل خرید و ارسال را برای شما به طور خودکار اطلاع رسانی می کند.

شما می توانید با ورود به پنل اختصاصی خود سفارشات درج شده را لغو نمایید. در این صورت کل مبلغ واریز شده ظرف مدت یکساعت به حساب شما عودت خواهد شد.

هزینه ارسال براساس بیشترین مقدار کالاهای انتخابی محاسبه شده و به کالاهای کوچکتر هزینه حمل تعلق نمی گیرد. در صورتی که در صورت حساب شما هزینه جداگانه برای کالاهای زیرمجموعه و کوچک در نظر گرفته شده بود، این وجه به محض ارسال کالا به حساب شما عودت داده خواهد شد.

همکاری در فروش

لطفا در پنجره تماس با ما درخواست خود را ارسال کنید. و یا عدد 34 را به شماره 50004000090009 پیامک کنید.
کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

از اعتماد شما ممنونیم. لطفا در صفحه تماس با ما درخواست خود را ارسال و در بخش موضوع عبارت “درخواست نمایندگی” را درج بفرمایید. با شما تماس میگیریم.

شرکت پوشینا که با نام های تولیدی پوشینا ، گروه پوشینا ، پوشاک پوشینا ، پوشینا ، محصولات پوشینا شناخته می شود تماما یک مجموعه تولیدی بوده و محصولاتی از جنس پارچه تولید نموده و به صورت آنلاین از طریق وبسایت خود به مشتریان سرتاسر ایران عرضه می نماید.

تولیدات این مجموعه به صورت عمده نیز به صورت سفارشات تلفنی در اختیار فروشگاهها و عرضه کنندگان شهرهای مختلف قرار می گیرد.

این مجموعه هیچ ارتباط و شناختی با گروه پونـیشا نداشته و تنها شباهت اسمی موجب این اشتباه در بین کاربران ما شده است.

مشکلات محصول

اصلا نگران این موضوع نباشید. کالای ارسال دارای بیمه بوده و کلیه خسارات وارده به عهده شرکت پوشیناست.
تنها کاری که باید انجام بدهید به کارشناسان ما این موضوع را اطلاع بدهید.
در صورتی که امکان ارسال قطعه یا بخش آسیب دیده باشد، همان قسمت برای شما در اولین روز کاری ارسال خواهد شد. در غیر اینصورت کالا را عودت داده و یک عدد از همان محصول را مجددا دریافت خواهید کرد.

– در صورتی که کلا کالای خریداری شده با سفارش شما متفاوت باشد، این موضوع به راحتی قابل اصلاح است. با کارشناسان ما در صفحه ارتباط با ما تماس بگیرید.
کالای خریداری شده شما مرجوع شده و همزمان سفارش شده برایتان ارسال خواهد شد.
– در صورتی که کالای خریداری شده مطابق با سفارش شما بوده و تنها از لحاظ کیفی مشابه توضیحات سایت نیست، شما حق دارید ظرف مدت 24 ساعت کالا را برای شرکت عودت دهید. کل مبلغ پرداختی به حساب شده واریز خواهد شد.

اگر از یک کالای خریداری شده ، بیشتر از سفارش خود دریافت نمودید ، احتمالا کالا در تحفیف ویژه بوده و شما برنده یک کالای جایزه بوده اید.
ولی در صورت دریافت سفارش کمتر از خرید، ظرف مدت 24 ساعت موضوع را به کارشناسان فروش اطلاع دهید تا بررسی شود.