دسته‌بندی نشده

تیشرت 100% پنبه یعنی چه؟

خرید تیشرت

وقتی صحبت از تیشرت 100% پنبه میکنیم یعنی در پارچه استفاده اشده برای تولید این محصول از هیچ مقدار ماده مصنوعی و پلاستیکی استفاده نشده باشد. تیشرت زنانه ، مردانه ، پسرانه و دخترانه میتوانند با پارچه پنبه خالص تولید شوند. جنس پنبه خالص اصولا طرح دار نبوده و بر روی آن از چاپ حرارتی وینیل یا سیلک استفاده می شود.

جنس تیشرت

تیشرت یکی از پر طرفدارترین لباس های مردانه ، زنانه و حتی بچه گانه است که در رنگ های متنوع و طرح های متفاوت تولید می شود. به دلیل تنوع بالا انتخاب آن گاهی برای ما مشکل می شود.
برای خرید این کالا ، شما باید به قیمت ، جنس ، طرح ، رنگ و…توجه کنید و تیشرتی متناسب با اندامتان را انتخاب نمایید . اگر شما هم در خرید تیشرت مشکل دارید و می خواهید بهترین انتخاب را داشته باشید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

انتخاب جنس تیشرت

تیشرت هایی با جنس های پنبه صددرصد، خریداری کنید و تنها به قیمت فکر نکنید.

 

راهنمای خرید تی شرت

تی شرت پنبه ای برای روزهای گرم تابستان مناسب است.

انتخاب سایز مناسب

برای خرید و پوشش، تیشرتی را انتخاب کنید که اندازه اندام بدنتان باشد و از پوشیدن تیشرت تنگ یا گشاد خود داری کنید . اندازه تیشرت باید مناسب با اندازه بالاتنه و آستین آن نباید خیلی کوتاه یا بلند باشد. برای خرید تیشرت به خاطره پروتکل بهداشتی نمی توان آنها را پرو کرد باید روی تن خود اندازه گیری کنید و و سپس اقدام به خرید نمایید.

شلوار متناسب با تیشرت

اگر می خواهید جوان تر و متفاوت تر به نظر برسید تیشرت به همراه شلوار جین بپوشید.

یقه متناسب با فرم بدن

تی شرت های یقه گرد مناسب کسانی است که بالاتنه ظریفی دارند، چون باعث می شود بالاتنه و سرشانه بزرگ تر از حالت طبیعی به نظر بیاید، به همین خاطر است که بدنسازها و ورزشکاران تی شرت یقه گرد می پوشند.

ادامه این مطلب را در قسمت دوم مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید